CZŁONKOWIE

Artur Sobieraj

Artur Sobieraj - fotograf - artursobieraj.com

Swoją przygodę z fotografią zacząłem dosyć nietypowo – od skanowania rodzinnego albumu. Później przyszły pierwsze nieśmiałe próby fotografowania małym analogowym kompaktem. Kolejne kroki skierowałem do Policealnej Szkoły Fotograficznej, gdzie zdobyłem niezbędną wiedzę i umiejętności. Zajmuję się fotografią, buduarową – sensualną, aktu kobiecego i portretem. Coraz częściej wychodzę na ulicę portretując napotkanych ludzi i sytuacje…  W 2018r. wraz z grupą przyjaciół założyłem kolektyw Kwadratyw.

Strona www: www.artursobieraj.com

Anna Janas-Łukasik

Kwadratyw - Anna Janas-Łukasik

„Jak dorosnę zostanę fotografką” … prawdę mówiąc brzmiało to nieco inaczej, ale pewnego dnia mając lat naście, będąc na wakacjach nad morzem „zrobiłam” swój pierwszy w życiu zachód słońca – banał? Pewnie tak, ale do dziś pamiętam swój zachwyt po wywołaniu zdjęć (tak tak to były czasy kliszy) i to odkrycie, że jednym pstryknięciem mogę zatrzymać czas, uchwycić chwilę i wracać do niej kiedy tylko zechcę przywołując te same emocje. By the way to zdjęcie do dziś jest moją książkową zakładką. Tym właśnie jest dla mnie fotografia, łapaniem chwil, emocji i barw.

Strona www: www.annajanasfotografia.pl

Michał Strączek

Kwadratyw - Michał Strączek

Amator fotografii przez duże A. Miłośnik Canona, choć i Nikonem nie pogardzi. Bardziej ze mnie fotograf podróżnik niż artysta, choć czasem przebłyski się zdarzają. W pracy z aparatem cenię sobie przede wszystkim światło zastane, gdyż według mnie lampa błyskowa zakłamuje nieco rzeczywistość. Na co dzień pracuję jako freelancer copywriter, w wolnych chwilach pasjonat podróży bliskich i dalekich, autor bloga Historia Jednej Fotografii.

 

Dawid Markiewicz

Fotografia to moja największa pasja i sposób na życie. Jestem bardzo szczęśliwy robiąc to, co robię. Patrzę na otaczający mnie świat za pomocą zdjęć, które są moją pamięcią. Dzięki fotografii mogę odbywać podróże do przeszłości, do wspaniałych momentów życia i przeżywać je na nowo, a teraźniejszość widzieć bardziej wyraziście. To wspaniałe uczucie i magia fotografii. Klimat pewnych chwil jest bardzo ulotny, a dzięki fotografii zostaje zatrzymany na zawsze. Fotografując zawsze staram się uchwycić ten klimat.

Poza tym, uwielbiam dobre wino, piękne widoki, muzykę, literaturę, film i surfing.

Przed swoim obiektywem miałem przyjemność gościć m.in: Olafa LubaszenkoDorotę „Dodę” RabczewskąMietalla WalusiaZbigniewa HołdysaTitusaKatarzynę NosowskąJacka DehnelaMartę DzidoPamelę i Mateusza z Fit Lovers.

Moje fotografie były publikowane w magazynach i portalach: „The Washington Post”„Confashion Magazine”„Touche”„Shot Mag”„Wesele”„Gitarzysta”„Fatalista”„Neurokultura”„Dziennik Zachodni”, „Wirtualna Polska”„Onet”, „Interia”

Wywiadu dla portalu fotograficznego z Los Angeles: Dawid Markiewicz – Through His Eyes

www.dawidmarkiewicz.com